Twoje zapytanie ofertowe jest puste...
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: handlowiec, grafik, informatyk, webmaster.
Mile widziane osoby ze znajomością rynku oraz doświadczeniem w pracy w firmach BTL.
Kontakt

AKTON
ul. Gdańska 54 pok. 310
90-612 Łódź

infolinia: 801 003 164
email: biuro@akton.pl

Biuro czynne:
Pn - Pt w godzinach 8.00 - 16.00

Telefony:

42 632 78 50
42 632 78 59
42 632 81 61

FAX: (+48) 42 632 78 59 automat lub wew. 8

Dział handlowy

Malwina Gorzela...................................wew. 1
e-mail: malwina.gorzela@akton.pl
tel. kom.: 883 386 297

Maciej Kiełczewski...............................wew. 2
e-mail: maciej.kielczewski@akton.pl
tel. kom.:

Beata Matecka......................................wew. 3
e-mail: beata.matecka@akton.pl
tel. kom.:

Agata Komorowska..............................wew. 4
e-mail: agata.komorowska@akton.pl
tel. kom.: 698 731 116


Oddział Warszawa - dział handlowy

e-mail: biuro.warszawa@akton.pl
tel.: 42 635 11 99

Dział graficzny

Paweł Mazur..........................................wew. 7
e-mail: grafik@akton.pl


Znakowanie

Kazik......................................................wew. 9
e-mail: grawer@akton.pl


Zarząd

Piotr Warchulski...................................wew. 5
e-mail: piotr.warchulski@akton.pl
tel. kom.: 600 45 47 41

Emil Bogdański.....................................wew. 6
e-mail: emil.bogdanski@akton.pl
tel. kom.: 608 589 433

Dane do faktur:

"AKTON Bogdański Warchulski" Spółka Jawna
Ul. Gdańska 54
90-612 Łódź

NIP: 727 273 43 81
REGON: 100586913

Akton Piotr Warchulski
Ul. Maratońska 25/52
94-102 Łódź

NIP: 727 143 12 24
REGON: 472952643